تشکیل پرونده سفارت و دانشگاه

تشکیل پرونده جهت ارائه به دانشگاه و سفارت  پرتغال

لزوم تشکیل پرونده و تکمیل مدارک

مهاجرت پروسه‌ای پیچیده‌ است؛ که وقت و انرژی زیادی از فرد متقاضی می‌گیرد. این پروسه، هنگامی که با بروکراسی‌های اداری تشکیل پرونده همراه می‌شود؛ درگیری ذهنی بیشتری برای فرد به‌وجود می‌آورد. خوشبختانه تخصص گروه مشاورین مهاجرتی اپلایر ، از صفر تا صد این فرایند به شما کمک می‌کند تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

تشکیل پرونده جهت ارائه به دانشگاه

یکی از مهمترین عوامل در دریافت پذیرش دانشگاه های پرتغال، ارائه مدارک مورد نیاز به صورت کامل و جامع است؛ که اگر به درستی انجام شود، گاه موجب دریافت بورسیه‌ها و اسکالرشیپ‌های تحصیلی بسیار جذابی برای فرد متقاضی می‌شود.

گروه مهاجرتی اپلایر با مشاوره و بررسی رزومه تحصیلی شما و همچنین آگاهی به شرایط پذیرش دانشگاه‌های پرتغال، به صورت رایگان به شما مشاوره می‌دهد. گزینه‌های مناسب شما را که شانس پذیرش شما در آن‌ها بالاست و از همه مهمتر شانس دریافت ویزای شما را بالا می‌برد، پیش روی شما می‌گذارد. سپس لیستی از مدارک مورد نیاز را به شما ارائه می‌دهد؛ تا با ذهنی آسوده مشغول جمع‌‌‌‌آوری مدارک مورد نیاز پرونده شوید.

 

 

تشکیل پرونده جهت ارائه به سفارت  پرتغال

بعد از اینکه با موفقیت پذیرش خود را از دانشگاه دریافت کردید؛ نوبت به دریافت ویزا از سفارت پرتغال می‌باشد. تجربه ثابت کرده است که اکثرا رد درخواست ویزا توسط سفارت، به علت نقص مدارک پرونده ناشی از ناآگاهی یا بی‌دقتی در جمع آوری مدارک متقاضی در تشکیل پرونده بوده است. بنابراین وجود یک راهنمای آگاه در کنار شما می‌تواند شانس اخذ ویزای شما را به صورت چشمگیری افزایش دهد. خبر خوب آن است که یکی از خدمات گروه مشاورین مهاجرتی اپلایر تشکیل پرونده جهت ارائه به سفارت پرتغال است که در این امر مهم از به روزترین اطلاعات بهره می‌برد؛ و با بهره‌مندی از تجربیاتی که در تعداد پرونده‌های موفقی که در این زمینه داشته است شما را در رسیدن به هدف یاری می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *